lis 08 2006 Prezerwatywy
Komentarze: 6

 W tym kraju jednak nie da się żyć normalnie. Otwieram stronę Onet, przeglądam wiadomości i co widzę... Posłowie przeciwni prezerwatywom. Czytam i nie rozumiem, czytam drugi raz. Jakaś Sobecka, przepraszam posłanka Sobecka... Zaraz czy to nie ta brzydka jak kupa, gruba, obleśna obrończyni rodziny... Tak, ta sama.

Prezerwatywy szkodzą.... kobietom. Ze środków z Ministerstwa Zdrowia TRZEBA opłacić kampanię PRZECIWKO prezerwatywom.

Absurd – mało powiedziane.

Poprzednim pomysłem pani poseł było karanie finansowe małżeństw za bezdzietność.

Kim jest pani poseł... Wchodzę na jej stronę. Skończyła studia – jakim cudem ? Pracowała w szpitalu – wojskowym, to dużo tłumaczy. Była dyrektorem dydaktycznym jakiegoś studium – niezły poziom tam musiał być... Ma DWOJE dzieci! TYLKO DWOJE. Taka zwolenniczka rodzin wielodzietnych.

Jakim kurwa sposobem ona się w sejmie znalazła? Bo nie mogę uwierzyć, że ktoś na nią głosował...

byk-po-raz-drugi : :
Byk --> poza_czasem
09 listopada 2006, 10:23
To nie chodzi o poglądy ale o przekonanie. Tak samo jak ojciec R. Giertycha. Niby profesor a wymyśla takie rzeczy, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Zwracam uwagę, że ci ludzie pracują w oświacie i, o zgrozo, mają pewien wpływ na kształtowanie światopoglądu uczniów.
Jeśli profesor Giertych twierdzi, że Smok Krakowski żył na prawdę (PLUTO, wypowiesz się?), a pani Sobecka o bliżej nieokreślonym stopniu naukowym twierdzi, że prezerwatywy szkodzą to coś jest nie tak. I wątpie czy jest ktoś, kto by chciał, żeby jego dziecku, w szkole opowiadali takie farmazony.
O ile wiara w Smoka Wawelskiego nie jest specjalnie szkodliwa, o tyle kampania przeciw prezerwtywom może przynieść na prawde katastrofalne skutki, wzrost zachorowań NIE TYLKO na HIV, rozrost podziemia aborcyjnego itp. Wszystko na koszt podatników.
Byk --> carnation
09 listopada 2006, 10:13
Sorry, JEST brzydka jak KUPA. Bez względu na poglądy.
poza_czasem
08 listopada 2006, 21:02
A czy to że ktoś ma odmienne poglądy musi od razu oznaczać że jest głupi i wywoływać oburzenie \"Jakim cudem skończył/skończyła studia\" ? Ma do tego prawo, choć sam tej antykondomowej akcji nie popieram :)
iwcia_iwon
08 listopada 2006, 17:46
glupia cipa z tej baby, i jest brzydka chociaż to nie ma większego znaczenia...
a w pewnym liberalnym światopoglądowo panstwie premier ma 4 dzieci, a u nas pan premier ma kota:)
zawsze mnie to śmieszy...
a jeżeli chodzi o urode - to mnie dziwi że ma aż dwoje dzieci...
carnation
08 listopada 2006, 16:42
rozumiem, ze sie nie zgadzasz z tym, co owa pani wymyslila, ale to nie znaczy ze od razu mozesz pisac o niej ze jest brzydka jak kupa :/
White_Rabbit*K*
08 listopada 2006, 12:03
eee, (pauza) nie wiem poprostu nie wiem, moze oni powinni im robic jakieś testy psychoanalityczna zanim ich wpuszcza na te ciepłe posadki w sejmie ...

Dodaj nowy komentarz