Archiwum listopad 2006


lis 17 2006 Godzina policyjna
Komentarze: 3

Od pewnego czasu z ogromna uwagą śledzę kolejne pomysły Pięknego Romana. I jak by tu nie patrzeć wprowadzamy państwo policyjne. Co prawda zaczynając od szkół ale od czegoś zacząć trzeba. Mundurki szkolne - ok. Szkoły z podziałem na płeć - bez sensu trochę, to już nie te czasy. Zakaz używania komórki na terenie szkoły - bezdura kompletna, tak samo jak tworzenie osobnych szkół dla uczniów zdyscyplinowanych inaczej. Ciekawe kto dobrowolnie podejmie się pracy w szkole typu poprawczak.

No ale czas leci, Roman działa. Mamy kolejny idiotyzm. Godzina policyjna dla dzieci. Nie, nie rozumiem czemu to ma służyć. Może jestem naiwny ale uważam, że od wychowywania i pilnowania dziecka są rodzice. Policja czy straż miejska powinna się zająć pilnowaniem porządku a nie łapaniem gówniarzy.

Czekam na kolejną propozycję - godzina policyjna dla dorosłych. Idziesz do pracy na nockę, będziesz miał przepustkę. Nie idziesz - siedź w domu. Porządni i bogobojni ludzie w nocy spią...

byk-po-raz-drugi : :
lis 13 2006 Dziwniej i dziwniej
Komentarze: 2

Dawno nie oglądałem wiadomości z takim zainteresowaniem jak wczoraj. Od frekawncji czy wstępnych wyników o wiele ciekawsze było to co się działo w lokalch wyborczych. Błędy na kartach do głosowania, mozliwość głosowania dwa razy... w sumie nic. Jak dla mnie hitem była pani z komisji wyborczej gdzieś w woj. dolnośląskim. Zamknęła się w toalecie wraz z kartami do głosowania... I po co ten trud? Było zap.. całą urnę po zamknięciu lokalu... Co dalej? Kaczki tupiące nóżkami niezadowolone z wyników?

byk-po-raz-drugi : :
lis 08 2006 Prezerwatywy
Komentarze: 6

 W tym kraju jednak nie da się żyć normalnie. Otwieram stronę Onet, przeglądam wiadomości i co widzę... Posłowie przeciwni prezerwatywom. Czytam i nie rozumiem, czytam drugi raz. Jakaś Sobecka, przepraszam posłanka Sobecka... Zaraz czy to nie ta brzydka jak kupa, gruba, obleśna obrończyni rodziny... Tak, ta sama.

Prezerwatywy szkodzą.... kobietom. Ze środków z Ministerstwa Zdrowia TRZEBA opłacić kampanię PRZECIWKO prezerwatywom.

Absurd – mało powiedziane.

Poprzednim pomysłem pani poseł było karanie finansowe małżeństw za bezdzietność.

Kim jest pani poseł... Wchodzę na jej stronę. Skończyła studia – jakim cudem ? Pracowała w szpitalu – wojskowym, to dużo tłumaczy. Była dyrektorem dydaktycznym jakiegoś studium – niezły poziom tam musiał być... Ma DWOJE dzieci! TYLKO DWOJE. Taka zwolenniczka rodzin wielodzietnych.

Jakim kurwa sposobem ona się w sejmie znalazła? Bo nie mogę uwierzyć, że ktoś na nią głosował...

byk-po-raz-drugi : :
lis 08 2006 Nowy kot
Komentarze: 0

Przez tą przrwę w blogowaniu umknęło mi jedno, bardzo ważnie wydarzenie. Nowy domownik - Kropka. Mała koteczka ze schroniska. Pojawiała się w domu na miesiąc przed przeprowadzką. Obecy juz kot zaakceptował ją bez większych trudności. Dużo je, ładnie rośnie i nie da się ukryć, że rządzi w domu.

byk-po-raz-drugi : :
lis 08 2006 Bezsenność
Komentarze: 1

Nie mogłem spać. Położyłem się koło 1 i do 4 śniły mi się jakieś bzdury.Z koleżankami z poprzedniej pracy byłem na otwarciu centrum handlowego nad morzem. O coś się kłóciliśmy, coś było nie tak. Brednie totalne. Obudziłem się o 4 i nie potrafiłem już sanąć. Koty od razu też wstały, całe rozradowane bo dla nich świt to najlepsza pora na zabawę. Pobawiliśmy się trochę, wróciłem do łóżka i dalej nic... Koło 6 zabrałem się z nudów za gotowanie obiadu. Z wielkim trudem, bo każda woń jedzenia przed 9 rano budzi we mnie odruch wymiotny. Chyba taka trauma z dziciństwa kiedy moja matka o 7 rano wpychała we mnie na siłę zupki mleczne.Nie cierpiałem zupek, nie lubiłem śniadań, zawsz wyrzygałem więcej niż zjadłem ale mamusia miała poczucie dobrze spełnionego obowiązku - dziecko dostało śniadanie.

Jest 10 a ja ledwie żyje. Chce mi się spać i kawa tu nic nie pomaga. Byle do wieczora...

byk-po-raz-drugi : :